دانلود مراسم اسکار The 90th Annual Academy Awards 2018 با کیفیت عالی

 

دانلود مراسم اسکار The 90th Annual Academy Awards 2018 ، دانلود مراسم اسکار 2018 The 90th Annual Academy Awards , دانلود فیلم دوبله فارسی, دانلود فیلم خارجی

tikdownload.com

نودمین دوره از مراسم سالیانه جوایز آکادمی (به انگلیسی: The 90th Annual Academy Awars Oscars 2018) یا به اختصار دانلود اسکار ۲۰۱۸ در تاریخ ۴م مارس ۲۰۱۸ پخش گردید. این مراسم در تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت پی.اس. تی (مطابق دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت ایران) برگزار شد. مراسم اسکار معمولاً در ماه فوریه برگزار می‌شد اما امسال به دلیل بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دیرتر برگزار گردید.

جایزه آکادمی (به انگلیسی: Academy Award) که به‌طور غیررسمی اسکار (Oscar) می‌نامند؛ جایزه‌ای است که هر ساله توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (AMPAS) به بهترین آثار صنعت سینما اهدا می‌شود. این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در جهان است و ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌صورت زنده پخش می‌شود. همچنین در بخش رسانه، قدیمی‌ترین مراسم اهدای جوایز به شمار رفته و جوایزی نظیر جایزه گرمی (برای موسیقی)، جایزه امی (برای تلویزیون) و جایزه تونی (برای تئاتر) پس از آن شکل گرفتند. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک توسط لوئیز بی. مایر مدیر استودیوی متروگلدوین مایر ایجاد شد. جوایز اصلی در یک جشن که مستقیما از تلویزیون پخش می‌شود، اغلب در ماه مارس بعد از سال مربوطه و ۶ هفته پس ار اعلام اسامی نامزدین اعطا می‌شوند. بر اساس تخمین‌ها هر سال بیش از یک میلیارد نفر به صورت زنده و یا ضبط شده این جشن را تماشا می‌کنند.

علیرغم اتفاقاتی که در مراسم سال گذشته رخ داد و دریافت نقدهای متنوع (هم خوب، هم بد)، آکادمی دوباره مایکل دلوکا و جنیفر تاد را به عنوان تهیه‌کننده استخدام کرد. در مه ۲۰۱۷، اعلام شد که جیمی کیمل برای دومین سال پیاپی مجری گری اسکار را به عهده دارد. کیمل اظهار کرد از این که دوباره به عنوان مجری مراسم انتخاب شده بسیار هیجان زده‌است و نوشت: «مجری گری مراسم اسکار از برجسته‌ترین لحظات در دوران کاری‌ام بود و از این که شریل [بون آیزاکس]، داون [هادسون] و آکادمی از من خواستند تا بار دیگر برای کار با افراد فوق‌العاده‌ای چون مایکل دلوکا و جنیفر تاد بازگردم، بسیار سپاس گذارم. اگر شما فکر می‌کنید که ما مثل سال قبل در انتهای این مراسم نیز گند می‌زنیم، صبر کنید تا وقتی ببینید که چه برنامه‌هایی برای ۹۰امین مراسم آماده کرده‌ایم!»

 

 

‌فهرست برندگان نهایی هشتاد ونهمین دوره این جوایز سینمایی به شرح زیر می باشد:

 

** بهترین فیلم

نامزدها: «Call Me by Your Name»، «Darkest Hour»، «Dunkirk»، «Get Out»، «Lady Bird»، «Phantom Thread»، «The Post»، « The Shape of Water»، «Three Billboards Outside Ebbing, Missouri»

برنده: «The Shape of Water»

 

** بهترین فیلم کوتاه

نامزدها: «DeKalb Elementary»، «The Eleven O’Clock»، «My Nephew Emmett»، «The Silent Child»، «Watu Wote/All of Us»

برنده: «The Silent Child»

 

** بهترین کارگردانی

نامزدها: «پل توماس اندرسن» (Phantom Thread)، «گیرمو دل تورو» (The Shape of Water)، «گرتا گرویگ» (Lady Bird)، «کریستوفر نولان» ( Dunkirk)، «جردن پیل» (Get Out)

برنده: «گیرمو دل تورو» (The Shape of Water)

 

** بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: «تیموتی شلمی برای» (Call Me By Your Name)، «دنیل دی لوییس» (Phantom Thread)، «دنیل کالویا» (Get Out)، «گری اولدمن» (Darkest Hour)، «دنزل واشنگتن» (Roman J. Israel, Esq)

برنده: «گری اولدمن» (Darkest Hour)

 

** بهترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: «سالی هاوکینز» (The Shape of Water)، «فرانسیس مک دورماند» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)، «مارگو رابی» (I, Tonya)، «سیرشا رونان» (Lady Bird)، «مریل استریپ» (The Post)

برنده: «فرانسیس مک‌دورمند» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

 

** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: «ویلیام دفو» (The Florida Project)، «وودی هارلسون» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)، «ریچارد جنکینز» (The Shape of Water)، «کریستوفر پلامر» (All the Money in the World)، «سم راک‌ول» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

برنده: «سم راک‌ول» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

 

** بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: «مری جی بیلگ» (Mudbound)، «آلیسون جنی» (I, Tonya)، «نلزلی مانویل» (Phantom Thread)، «لوری متکالف» (Lady Bird)، «اوکتاویا اسپنسر» (The Shape of Water)

برنده: «آلیسون جنی» (I, Tonya)

** بهترین فیلم غیر انگلیسی

نامزدها: «A Fantastic Woman» (شیلی)، «The Insult» (روسیه)، «On Body and Soul» (مجارستان)، «The Square» (سوئد)

برنده: «A Fantastic Woman» (شیلی)

 

** بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

نامزدها: «Call Me By Your Name»، «The Disaster Artist»، «Logan»، «Molly’s Game»، «Mudbound»

برنده: «Call Me By Your Name»

 

** بهترین فیلم‌نامه اصلی

نامزدها: «The Big Sick»، «Get Out»، «Lady Bird»، «The Shape of Water»، «Three Billboards Outside Ebbing, Missouri»

برنده: «Get Out»

 

** بهترین مستند بلند

نامزدها: «Abacus: Small Enough to Jail»، «Faces Places»، «Icarus»، «Last Men in Aleppo»، «Strong Island»

برنده: «Icarus»

 

** بهترین مستند کوتاه

نامزدها: «Edith+Eddie»، «Heaven Is a Traffic Jam on the 405»، «Heroin e»، «Knife Skills»، «Traffic Stop»

برنده: « Heaven Is a Traffic Jam on the 405 »

 

**بهترین انیمیشن بلند

نامزدها: «The Boss Baby»، «The Breadwinner»، «Ferdinand»، «Loving Vincent»، «CoCo»

برنده: «CoCo»

 

** بهترین فیلم کوتاه انیمیشن

نامزدها: «Dear Basketball»، «Garden Party»، «Lou»، «Negative Space»، «Revolting Rhymes»

برنده: «Dear Basketball»

 

** بهترین تدوین صدا

نامزدها: «Baby Driver»، «Blade Runner 2049»، «Dunkirk»، «The Shape of Water»، «Star Wars: The Last Jedi»

برنده: «Dunkirk »

 

** بهترین موسیقی متن

نامزدها: «Dunkirk»، «Phantom Thread»، «The Shape of Water»، «Star Wars: The Last Jedi»، «Three Billboards Outside Ebbing, Missouri»

برنده: «The Shape of Water »

 

** بهترین ترانه

نامزدها: «Mudbound»، «Call Me By Your Name»، «Coco»، «Marshall» , «The Greatest Showman»

برنده: آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

 

** بهترین فیلم‌برداری

نامزدها: «Blade Runner 2049»، «Darkest Hour»، «Dunkirk»، «Mudbound»، «The Shape of Water»

برنده: « Blade Runner 2049»

 

** بهترین طراحی لباس

نامزدها: «Beauty and the Beast»، «Darkest Hour»، «Phantom Thread»، «The Shape of Water»، «Victoria & Abdul»

برنده: «Phantom Thread»

 

** بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: «Wonder»، «Darkest Hour»، «Victoria & Abdul»

برنده: «Darkest Hour»

 

** بهترین طراحی صحنه

نامزدها: «Beauty and the Beast»، «Blade Runner 2049»، «The Shape of Water»، «Darkest Hour»، «Dunkirk»

برنده: «The Shape of Water»

 

** بهترین تدوین صدا

نامزدها: «Baby Driver»، «Blade Runner 2049»، «Dunkirk»، «The Shape of Water»، «Star Wars: The Last Jedi»

برنده: «Dunkirk»

 

** بهترین میکس صدا

نامزدها: «Baby Driver»، «Blade Runner 2049»، «Dunkirk»، «The Shape of Water»، «Star Wars: The Last Jedi»

برنده: «Dunkirk»

 

** بهترین جلوه‌های ویژه بصری

نامزدها: «Guardians of the Galaxy Vol. 2»، «Blade Runner 2049»، «Kong: Skull Island»، «Star Wars: The Last Jedi»، «War for the Planet of the Apes»

برنده: «Blade Runner 2049»

 

 

دانلود دانلود مراسم اسکار 2018                        حجم 2.9     کیفیت 720